Carrier Rental Systems proponuje zestawy igłofiltrowe, które można swobodnie modyfikować. Oferowane przez nas systemy pozwalają na dowolne zestawienie elementów – dzięki temu łatwo dopasujesz konfigurację do warunków gruntowo-budowlanych. Proponujemy zestawy igłofiltrowe z tworzyw sztucznych, a także instalacje aluminiowe oraz stalowe. Urządzenia znakomicie sprawdzają się podczas intensywnego odwadniania gruntu. Instalacje są odporne na zmiany warunków atmosferycznych i mogą być z powodzeniem wykorzystywane w przypadku trudnych gruntów.

W serwisie Carrier Rental Systems wynajmiesz zestawy igłofiltrowe w dwóch wariantach. Proponujemy rozliczenie za użytkowanie systemu zawierającego do 25 szpilek lub do 50 szpilek. W obu wypadkach oferujemy stawki dobowe. Cena jest uzależniona także od rodzaju instalacji.

System zawiera wszystkie niezbędne elementy, takie jak uszczelki, rury przelotowe, korki, łuki czy łączniki. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy Ci wybrać właściwy zestaw.

  Name Description
zestaw igłofilrtowy aluminiowy fi32
Zestaw igłofiltrowy aluminiowy

Poniżej przykładowe zestawienie elementów w zestawie igłofiltrowym o długości 50 m. Elementy można dowolnie kompletować w zależności od potrzeb i warunków gruntowo – budowlanych

 

zestaw igłofiltrowy plastikowy fi42
Zestaw igłofiltrowy plastikowy

Poniżej przykładowe zestawienie elementów w zestawie igłofiltrowym o długości 50 m. Elementy można dowolnie kompletować w zależności od potrzeb i warunków gruntowo – budowlanych.

Instalacja igłofiltrowa jest przeznaczona do intensywnego odwadniania gruntu, z dużą ilością wody. Wszystkie elementy systemu PVC wykonane są z tworzywa sztucznego, natomiast połączenia ze specjalnej gumy odpornej na zmiany warunków atmosferycznych.

 

zestaw igłofiltrowy stalowy fi50
Zestaw igłofiltrowy stalowy

Przykładowe zestawienie elementów w zestawie igłofiltrowym o długości 50 m. Elementy można dowolnie kompletować w zależności od potrzeb i warunków gruntowo – budowlanych.

Instalacja igłofiltrowa przeznaczona do intensywnego odwadniania gruntu, z dużą ilością wody. Stosowana do gruntów „ciężkich” oraz w przypadku występowania kurzawki.szt.

 

Produkty
Oddziały
Copyright - Carrier Rental Systems
Adresy oddziałów
Poznań • ul. Poznańska 131, 62-052 Komorniki, tel. (61) 833 77 34
Warszawa • ul. Mehoffera 48, 03-131 Warszawa, tel./fax. (22) 676 95 45
Trójmiasto • ul. Spacerowa 1, Widlino, 84-123 Połchowo, tel. (58) 572 43 04
Trzebinia • ul. Łukasiewicza 4, 32-540 Trzebinia, tel. (32) 753 37 55
Pozycjonowanie - Widzialni.pl